Publications Office of the EU
Fotonaponska postrojenja za Ängelholmshem - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Fotonaponska postrojenja za Ängelholmshem

  • Dodijeljeno
    26/03/2024
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
AB Ängelholmshem
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: SE224 Skåne län
Poslovni sektor (glavni CPV)
45261215 Radovi pokrivanja krova solarnim panelima
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
659,000.00 SEK
Referentni broj ponude
A29/24
Opis

Fotonaponska postrojenja za Ängelholmshem. Ugovor mora biti dovršen i dostupan za završnu inspekciju do 2024. travnja 2015.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis:
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
659,000.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Idola Solkraft AB
Poštanska adresa:
Mjesto: NORRKÖPING
Poštanski broj: 60228
Zemlja:
Službeno ime: PPAM Solkraft AB
Poštanska adresa:
Mjesto: LJUNGSBRO
Poštanski broj: 59072
Zemlja:
Službeno ime: Energiexperter i Stockholm AB
Poštanska adresa:
Mjesto: STOCKHOLM
Poštanski broj: 12006
Zemlja:
Službeno ime: Rec Indovent AB
Poštanska adresa:
Mjesto: MÖLNDAL
Poštanski broj: 43121
Zemlja:
Službeno ime: Hallands Energiutveckling AB
Poštanska adresa:
Mjesto: HARPLINGE
Poštanski broj: 30560
Zemlja:
Službeno ime: Arka Energy AB
Poštanska adresa:
Mjesto: STOCKHOLM
Poštanski broj: 11420
Zemlja:
Službeno ime: AW Elteam Aktiebolag
Poštanska adresa:
Mjesto: KUNGÄLV
Poštanski broj: 44240
Zemlja:
Službeno ime: Oddes AB
Poštanska adresa:
Mjesto: Bunkeflostrand
Poštanski broj: 218 33
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.