Publications Office of the EU
Italija-Avellino: Hidrografski instrumenti - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Avellino: Hidrografski instrumenti

  • Objavljeno
    05/12/2018
  • Rok
    11/01/2019
  • Otvaranje ponuda
    28/01/2019
  • Dodijeljeno
    08/04/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Provincia di Avellino
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITF34 Avellino
Lokacija kupca
NUTS code: ITF34 Avellino
Poslovni sektor (glavni CPV)
38292000 Hidrografski instrumenti
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
491,700.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
467,115.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Fornitura di centraline di controllo automatico della qualità dell’acqua a monte e valle dei principali nuclei industriali presenti lungo il fiume Sabato.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Presso la sede della Provincia di Avellino – Servizio Gare, Contratti e Provveditorato della Provincia di Avellino, piazza Libertà 2 – 83100 Avellino
Poštanska adresa: Piazza Libertà 2
Mjesto: Avellino
Poštanski broj: 83100
Zemlja: ITA
Ponude se mogu podnositi
Not specified
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/01/2019 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
491,700.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
467,115.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Società CAE S.p.A.
Poštanska adresa: Via Colunga 20
Mjesto: San Lazzaro di Savena (BO)
Poštanski broj: 40068
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.