Publications Office of the EU
D-Griesheim: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на плувни басейни - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Griesheim: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на плувни басейни

  • Objavljeno
    13/03/2012
  • Rok
    26/04/2012
  • Otvaranje ponuda
    26/04/2012
  • Dodijeljeno
    29/05/2012
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Magistrat Stadt Griesheim -Vergabestelle-
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE716 Darmstadt-Dieburg
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45212212 Građevinski radovi na plivačkom bazenu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
47,755.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
55,419.49 EUR
Referentni broj ponude
E002-2012
Opis

Stahl- und Innentüren.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/04/2012 11:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
47,755.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
55,419.49 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Damian Werner GmbH
Poštanska adresa: In der Hofwiese 10 u. 12
Mjesto: Kalbach
Poštanski broj: 36148
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.