Publications Office of the EU
Francuska-Douai: Maseni spektrometri - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Douai: Maseni spektrometri

  • Objavljeno
    08/07/2016
  • Rok
    31/08/2016
  • Otvaranje ponuda
    05/09/2016
  • Dodijeljeno
    02/11/2016
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
École des mines de Douai
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRE11 Nord
Lokacija kupca
NUTS code: FRE11 Nord
Poslovni sektor (glavni CPV)
38433100 Maseni spektrometri
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
500,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
416,665.00 EUR
Referentni broj ponude
no 16 EMD 035 M
Opis

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: École des mines de Douai
Nacionalni registracijski broj: 19590342200010
Poštanska adresa: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Mjesto: Douai
Oznaka NUTS-a: FR301
Poštanski broj: 59508
Zemlja: FRA
Osoba za kontakt: Annie Demski
Glavna adresa: http://www2.mines-douai.fr
Elektroničkim putem:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/09/2016 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
500,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
416,665.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Poštanska adresa: Eduard-Bodem-Gasse 3
Mjesto: Innsbruck
Poštanski broj: 6020
Zemlja: AUT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.