Publications Office of the EU
D-Hohenstein-Ernstthal: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на средни училища - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

D-Hohenstein-Ernstthal: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на средни училища

  • Objavljeno
    08/11/2011
  • Rok
    29/11/2011
  • Otvaranje ponuda
    29/11/2011
  • Dodijeljeno
    20/12/2011
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Mjesto izvršenja
NUTS code: DED45 Zwickau
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45214220 Građevinski radovi na srednjim školama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
262,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
295,599.81 EUR
Referentni broj ponude
SARI11/12_NP02/L07
Opis

Ca. 800 m² abgehängte Decke aus Aluminium Conturraster, gelocht, mit Unterkonstruktion;
Ca. 1 700 m² abgehängte Akustikdecke;
Ca. 570 m² abgehängte Gipskartondecke;
Ca. 940 m² Metallständerwände in verschiedenen Wandstärken;
Ca. 300 m² Vorwände;
Ca. 470 m² Verkofferungen;
1 Stück geflatete Designdecke (Grundfläche ca. 140 m²);
Werksplanungen und statische Nachweise für alle Unterhangdecken.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Poštanska adresa: Altmarkt 41
Mjesto: Hohenstein-Ernstthal
Poštanski broj: 09337
Zemlja: DEU
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
29/11/2011 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
262,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
295,599.81 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Plesch & Seidel GmbH
Poštanska adresa: Auerbacher Straße 93
Mjesto: Klingenthal
Poštanski broj: 08248
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.