Publications Office of the EU
Francuska-Rennes: Radovi na oplati konstrukcija - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Rennes: Radovi na oplati konstrukcija

  • Objavljeno
    07/07/2023
  • Rok
    08/09/2023
  • Otvaranje ponuda
    13/09/2023
  • Danas
    02/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
centre regional oeuvres univ scolaires
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Lokacija kupca
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Poslovni sektor (glavni CPV)
45223220 Radovi na oplati konstrukcija
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
23
Referentni broj ponude
MS2023035
Opis

restructuration du Restaurant Universitaire " Etoile " et construction d?une Unité Centrale de Production Alimentaire - campus de Beaulieu à Rennes

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2326249&orgAcronyme=f2h
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/09/2023 12:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.