Publications Office of the EU
Portugal-Sines: Građevinski radovi na luci - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Sines: Građevinski radovi na luci

  • Objavljeno
    13/11/2014
  • Rok
    11/12/2014
  • Otvaranje ponuda
    12/12/2014
  • Dodijeljeno
    18/12/2014
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT181 Alentejo Litoral
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45241000 Građevinski radovi na luci
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
10,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
9,342,400.00 EUR
Referentni broj ponude
DIO.PR.14.055 - Terminal de Contentores de Sines (TCS) - Remoção dos Materiais Depositados na Bacia e Regularização de Fundos
Opis

Remoção dos materiais depositados na bacia do Terminal de contentores do porto de Sines (TCS) e posterior regularização dos fundos rochosos nessa bacia.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not specified
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
12/12/2014 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
10,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
9,342,400.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Consórcio Dravo/OFM — Terminal de Contentores de Sines
Poštanska adresa: Lagoas Park 1, Porto Salvo
Mjesto: Portugal
Poštanski broj: 2740-264
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.