Publications Office of the EU
Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux

  • Objavljeno
    02/05/2025
  • Rok
    02/06/2025
  • Otvaranje ponuda
    02/06/2025
  • Dodijeljeno
    04/09/2025
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Grand Besançon Métropole
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRC21 Doubs
Poslovni sektor (glavni CPV)
24962000 Kemikalije za obradu vode
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,220,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,220,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
7
Referentni broj ponude
2024-FCS-DEA-0209
Opis

L'accord-cadre sera exécuté par la conclusion de marchés subséquents. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction. Fournitures de réactifs de traitement des eaux : sels de fer et d'aluminium pour le traitement d'eaux usées, sel d'aluminium pour le traitement d'eau potable et réactif chimique pour l'élimination d'H2S dans le réseau d'assainissement

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-securises.fr
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.marches-securises.fr
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/06/2025 14:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.