Publications Office of the EU
Dugoročni najam i održavanje teškog vozila za CAB-ovu službu za kulturu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Dugoročni najam i održavanje teškog vozila za CAB-ovu službu za kulturu

  • Objavljeno
    05/05/2025
  • Rok
    05/06/2025
  • Poništeno
    19/06/2025
  • Danas
    31/08/2026
Status
Poništeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Communauté d'agglomération du Boulonnais
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Poslovni sektor (glavni CPV)
34140000 Teška motorna vozila
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
2025-CULT-001
Opis

Usluge se plaćaju po fiksnim cijenama. Svrha je ovog savjetovanja dugoročni najam teškog vozila namijenjenog prijevozu scenske opreme (zvučna izolacija, rasvjeta, pozornica, aluminijske grede itd.).

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1641518
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1641518
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/06/2025 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Valeur technique : qualité du véhicule appréciée au travers de la fiche technique - qualité du Sav (conditions de maintenance, d'assistance, méthodologie de prise en charge pour un entretien régulier) - qualité de la proposition en cas de panne et remplacement du véhicule en panne
Ponder (postotak, točan) : 15
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Performances en matière de protection de l'environnement dans le cadre de la maintenance et de l'entretien des véhicules
Ponder (postotak, točan) : 5
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Prix des prestations
Ponder (postotak, točan) : 80
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.