Publications Office of the EU
Njemačka-Konstanz: Građevinski radovi na školskim zgradama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Konstanz: Građevinski radovi na školskim zgradama

  • Objavljeno
    05/03/2021
  • Rok
    01/04/2021
  • Otvaranje ponuda
    01/04/2021
  • Dodijeljeno
    31/05/2021
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Konstanz, Bauverwaltungsamt
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE138 Konstanz
Lokacija kupca
NUTS code: DE138 Konstanz
Poslovni sektor (glavni CPV)
45214200 Građevinski radovi na školskim zgradama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
113,959.30 EUR
Referentni broj ponude
KN-2021-016 Malerarbeiten
Opis

Malerarbeiten Abschnitte 1 — 5.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Stadt Konstanz, Bauverwaltungsamt
Poštanska adresa: Untere Laube 24
Mjesto: Konstanz
Oznaka NUTS-a: DE138
Poštanski broj: 78462
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Submissionsstelle
Glavna adresa: www.konstanz.de
Elektroničkim putem:
www.vergabe24.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/04/2021 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
113,959.30 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: H. Käppeler
Poštanska adresa: Tuttlinger Str. 103
Mjesto: Stockach
Poštanski broj: 78333
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.