Publications Office of the EU
Austrija-Graz: Usluge u području zdravstva - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Graz: Usluge u području zdravstva

  • Objavljeno
    24/05/2022
  • Rok
    04/07/2022
  • Dodijeljeno
    18/07/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Arbeitsmarktservice Steiermark
Mjesto izvršenja
NUTS code: AT22 Steiermark
Lokacija kupca
NUTS code: AT22 Steiermark
Poslovni sektor (glavni CPV)
85100000 Usluge u području zdravstva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
445,500.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
445,500.00 EUR
Referentni broj ponude
141.122
Opis

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Arbeitsmarktservice Steiermark
Nacionalni registracijski broj: 9110002553327
Poštanska adresa: Babenbergerstraße 33
Mjesto: Graz
Oznaka NUTS-a: AT22
Poštanski broj: 8020
Zemlja: AUT
Glavna adresa: www.ams.at
Elektroničkim putem:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not applicable
Procijenjena vrijednost
445,500.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
445,500.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: BBRZ Österreich
Poštanska adresa:
Mjesto: Linz
Poštanski broj:
Zemlja: AUT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.