Publications Office of the EU
Francuska-Pariz: Usluge telefonista - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Pariz: Usluge telefonista

  • Objavljeno
    23/01/2019
  • Rok
    25/02/2019
  • Poništeno
    10/05/2019
  • Danas
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
La Monnaie de Paris
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR101 Paris
Lokacija kupca
NUTS code: FR101 Paris
Poslovni sektor (glavni CPV)
79511000 Usluge telefonista
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
AOO 02-19
Opis

Le présent marché porte sur les prestations des accueils physique et téléphonique de la Monnaie de Paris.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: La Monnaie de Paris
Poštanska adresa: 11 quai de Conti
Mjesto: Paris
Oznaka NUTS-a: FR101
Poštanski broj: 75 270 Cedex 06
Zemlja: FRA
Osoba za kontakt: Olivier Flecher
Glavna adresa: https://www.monnaiedeparis.fr
Elektroničkim putem:
https://www.achatpublic.com
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
25/02/2019 17:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.