Publications Office of the EU
Norveška-Jessheim: Motorna vozila za posebne namjene - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Jessheim: Motorna vozila za posebne namjene

  • Objavljeno
    05/04/2022
  • Rok
    12/05/2022
  • Otvaranje ponuda
    12/05/2022
  • Dodijeljeno
    02/06/2022
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid
Mjesto izvršenja
NUTS code: NO082 Viken
Lokacija kupca
NUTS code: NO082 Viken
Poslovni sektor (glavni CPV)
34144000 Motorna vozila za posebne namjene
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,821,000.00 NOK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,821,000.00 NOK
Referentni broj ponude
2022-06
Opis

The aim of the procurement is to procure a ski track preparation machine for Ullensaker Municipality.
The machine must be delivered in accordance with the requirements specification and function requirements stated in the tender documentation.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afkcqsbara&GoTo=Tender
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
12/05/2022 12:01
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,821,000.00 NOK
Konačna ugovorena vrijednost
1,821,000.00 NOK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Owren AS
Poštanska adresa: Postboks 25
Mjesto: Vingrom
Poštanski broj: 2607
Zemlja: NOR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.