Publications Office of the EU
Njemačka-Mannheim: Usluge vođenja umjetničkih ustanova - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Mannheim: Usluge vođenja umjetničkih ustanova

  • Objavljeno
    22/06/2020
  • Rok
    12/08/2020
  • Dodijeljeno
    17/12/2020
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Mannheim — FB 60 — Fachbereich Baurecht.Bauverwaltung.Denkmalschutz.
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE126 Mannheim, Stadtkreis
Lokacija kupca
NUTS code: DE126 Mannheim, Stadtkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
92320000 Usluge vođenja umjetničkih ustanova
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
950,000.00 EUR
Referentni broj ponude
41-41-001643700-004
Opis

Betrieb der Galerie Port 25 inkl. Durchführung von 4 Ausstellungen und 6 verkaufsfördernden Maßnahmen.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.auftragsboerse.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
950,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Kim Behm
Poštanska adresa: Humboldtstraße 12
Mjesto: Mannheim
Poštanski broj: 68169
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.