Publications Office of the EU
Italija-Bellizzi: Usluge zbrinjavanja krutog komunalnog otpada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Italija-Bellizzi: Usluge zbrinjavanja krutog komunalnog otpada

  • Objavljeno
    03/06/2020
  • Rok
    10/07/2020
  • Otvaranje ponuda
    13/07/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Centrale unica di committenza Sele – Picentini
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITF35 Salerno
Lokacija kupca
NUTS code: ITF35 Salerno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90513200 Usluge zbrinjavanja krutog komunalnog otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
146,620.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Procedura aperta, con criterio dell'offerta economicamente più vantaggiosa, per l'affidamento del servizio di prelievo, trasporto e smaltimento finale di rifiuti urbani provenienti dal centro di raccolta comunale

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Centrale unica di committenza Sele – Picentini
Mjesto: Bellizzi
Oznaka NUTS-a: ITF35
Poštanski broj: 84092
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: ing. Pino Schiavo
Glavna adresa: www.cucselepicentini.sa.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/07/2020 12:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
146,620.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.