Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Usluge projektiranja u arhitekturi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Usluge projektiranja u arhitekturi

  • Dodijeljeno
    02/03/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Muzeum Wojska Polskiego
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Lokacija kupca
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Poslovni sektor (glavni CPV)
71220000 Usluge projektiranja u arhitekturi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
120,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
120,000.00 PLN
Referentni broj ponude
ZP-4/2009
Opis

Szczegółowe opracowanie prac konkursowych pierwszego i drugiego etapu, wybranych w konkursie na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną kompleksu Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej, oraz nadzór autorski nad realizacją robót, dla części: wykonanie usług nadzoru autorskiego nad robotami budowlanymi przy budowie Muzeum Wojska Polskiego – I etap.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
120,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
120,000.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: WXCA Sp. z o.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Warszawa
Poštanski broj:
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.