Publications Office of the EU
Rumunjska-Târgu Mureș: Materijal za kirurško šivanje - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Rumunjska-Târgu Mureș: Materijal za kirurško šivanje

  • Objavljeno
    06/03/2019
  • Rok
    10/04/2019
  • Otvaranje ponuda
    10/04/2019
  • Dodijeljeno
    01/10/2019
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Spitalul Clinic Județean de Urgență Târgu Mureș
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO125 Mureş
Lokacija kupca
NUTS code: RO125 Mureş
Poslovni sektor (glavni CPV)
33141125 Materijal za kirurško šivanje
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,969,691.20 RON
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,146,072.80 RON
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
4323209/2019/5974/27.02.2019
Opis

Acord-cadru de furnizare material pentru suturi chirurgicale.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul-limita de depunere a ofertelor.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Spitalul Clinic Județean de Urgență Târgu Mureș
Nacionalni registracijski broj: 4323209
Poštanska adresa: Str. Gheorghe Marinescu nr. 50, județ Mureș
Mjesto: Târgu Mureș
Oznaka NUTS-a: RO125
Poštanski broj: 540136
Zemlja: ROU
Osoba za kontakt: Alexandru Perghel
Glavna adresa: www.spitalmures.ro
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/04/2019 15:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

33141125 - Materijal za kirurško šivanje

45000000 - Građevinski radovi

Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.