Publications Office of the EU
Španjolska-Zaragoza: Usluge čišćenja kolektora otpadne vode - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Zaragoza: Usluge čišćenja kolektora otpadne vode

  • Objavljeno
    02/08/2013
  • Rok
    25/09/2013
  • Dodijeljeno
    23/12/2013
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Ecociudad Zaragoza, S.A.U.
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES243 Zaragoza
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90400000 Usluge u području otpadnih voda
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,292,236.85 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,223,469.74 EUR
Referentni broj ponude
217/13
Opis

Los trabajos a prestar por el adjudicatario tienen por objeto la limpieza y el mantenimiento de la red de alcantarillado de la ciudad de Zaragoza, de conformidad con lo dispuesto en los Pliegos de Cláusulas Administrativas y Prescripciones Técnicas.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
2,292,236.85 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
2,223,469.74 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: UTE Aqualogy-Socamex-Ideser
Poštanska adresa: Comuneros de Castilla, 1
Mjesto: Zaragoza
Poštanski broj: 50002
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.