Publications Office of the EU
Servicio de limpieza integral en varios edificios de la Universidad de Alicante, reservado a Centros Especiales de Empleo de Iniciativa Social, conforme a la disposición adicional cuarta de la Ley 9/2017 de Contratos del Sector Público. - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Servicio de limpieza integral en varios edificios de la Universidad de Alicante, reservado a Centros Especiales de Empleo de Iniciativa Social, conforme a la disposición adicional cuarta de la Ley 9/2017 de Contratos del Sector Público.

  • Objavljeno
    04/02/2026
  • Rok
    11/03/2026
  • Otvaranje ponuda
    26/03/2026
  • Dodijeljeno
    27/07/2026
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Rectorado de la Universidad de Alicante
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Poslovni sektor (glavni CPV)
90910000 Usluge čišćenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,136,479.36 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
SE0062025
Opis

El objeto del contrato consiste en la prestación del servicio de limpieza integral en varios edificios de la Universidad de Alicante, reservado a centros especiales de empleo de iniciativa social, conforme a la disposición adicional cuarta de la Ley 9/2017 de Contratos del Sector Público. Se califica el presente contrato como reservado conforme a la disposición adicional cuarta de la Ley 9/2017, de 8 de noviembre, de Contratos del Sector Público. Según lo establecido en la disposición adicional cuarta, se reserva la participación en la presente licitación a Centros Especiales de Empleo de iniciativa social, reguladas en el texto refundido de la Ley General de derechos de las personas con discapacidad y de su inclusión social, aprobada mediante Real Decreto Legislativo, 1/213, de 29 de noviembre (a empresas de inserción reguladas en la Ley 44/2007, de 13 de diciembre, para la regulación del régimen de las empresas de inserción) que cumplan con los requisitos establecidos en dicha normativa para tener esta consideración. El carácter reservado del presente contrato ser hará constar en el anuncio de licitación. De conformidad con la disposición final decimocuarta de la Ley 9/2017, los CEE deben reunir el requisito de ser de iniciativa social en los términos que la misma determina. La tramitación de este expediente encuentra su justificación en la necesidad de contratar el servicio de “Limpieza Integral en varios edificios de la Universidad de Alicante, reservado a Centros Especiales de Empleo de iniciativa social”, para ofrecer a toda la comunidad universitaria un servicio de limpieza de los edificios indicados en el pliego de prescripciones técnicas.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=0m2nd3NsWj5VkTabT%2FRM8A%3D%3D
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=0m2nd3NsWj5VkTabT%2FRM8A%3D%3D
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/03/2026 08:30
CPV oznaka

90910000 - Usluge čišćenja

77300000 - Hortikulturne usluge

77000000 - Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva

98000000 - Ostale javne, društvene i osobne usluge

98300000 - Razne usluge

Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: CRITERIO BOLSA DE HORAS ANUAL (Fase 1-Parte 2).
Ponder (postotak, točan) : 6
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: PRECIO (OFERTA ECONÓMICA) (Fase 2).
Ponder (postotak, točan) : 46
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: PRECIO HORA EXTRA (Fase 2).
Ponder (postotak, točan) : 6
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: 1. ORGANIZACIÓN DEL SERVICIO Y PLAN DE TRABAJO (Fase 1-Parte 1)..
Ponder (postotak, točan) : 24
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: 2. CONTROL DE CALIDAD DEL SERVICIO (Fase 1-Parte 1)..
Ponder (postotak, točan) : 14
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: 3. PLAN DE EJECUCIÓN MEDIOAMBIENTAL (Fase 1-Parte 1)..
Ponder (postotak, točan) : 4
Procijenjena vrijednost
3,136,479.36 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: TERRAMAR, S.A.
Poštanska adresa:
Mjesto: ALICANTE
Poštanski broj: 03010
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.