Publications Office of the EU
Réaménagement des quais de l'Odet - lot 4 éclairage/ SLT et lot 5 aménagements paysagers. - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Réaménagement des quais de l'Odet - lot 4 éclairage/ SLT et lot 5 aménagements paysagers.

  • Objavljeno
    08/01/2025
  • Rok
    07/02/2025
  • Otvaranje ponuda
    07/02/2025
  • Dodijeljeno
    27/05/2025
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Ville de Quimper
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRH02 Finistère
Poslovni sektor (glavni CPV)
45316110 Instalacija cestovne rasvjete
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,949,284.40 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
0G24017
Opis

Réaménagement des quais de l'Odet - lot 4 éclairage/ SLT et lot 5 aménagements paysagers.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://marches.megalis.bretagne.bzh/
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://marches.megalis.bretagne.bzh/
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/02/2025 15:30
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.