Publications Office of the EU
Italija-Teramo: Usluge upravljanja parkiralištima - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Teramo: Usluge upravljanja parkiralištima

  • Objavljeno
    17/05/2021
  • Rok
    16/06/2021
  • Otvaranje ponuda
    17/06/2021
  • Dodijeljeno
    19/05/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
COMUNE DI TERAMO
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITF12 Teramo
Lokacija kupca
NUTS code: ITF12 Teramo
Poslovni sektor (glavni CPV)
98351000 Usluge upravljanja parkiralištima
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,016,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,016,000.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Con Deliberazione di Giunta Comunale n. 316 del 28/11/2020 e successive determine a contrarre n. 635 del 16.04.2021 e n. 667 del 23.04.2021 questa Stazione Appaltante ha deciso di affidare in concessione il “Servizio di gestione della sosta a pagamento su aree scoperte pubbliche e di uso pubblico del Comune di Teramo”, comprensivo del servizio di ingegneria e architettura relativo a: “Aggiornamento del Piano Urbano del Traffico e Piano Urbano della mobilità sostenibile nell'ambito della Concessione di servizi per la gestione parcheggi a pagamento del Comune di Teramo”, ai sensi dell’art.183, comma 15, del D.Lgs.50/2016, con diritto di prelazione a favore del soggetto promotore, come meglio specificato nella proposta e nel progetto preliminare, presentati dal soggetto promotore Società Cooperativa Sociale Easy Help e posti a base di gara.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Comune di Teramo
Poštanska adresa: via Carducci 33
Mjesto: Teramo
Oznaka NUTS-a: ITF12
Poštanski broj: 64100
Zemlja: ITA
Glavna adresa: www.comune.teramo.it
Elektroničkim putem:
www.crabruzzo.pro-q.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
17/06/2021 09:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
6,016,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
6,016,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: EASY HELP Società Cooperativa Sociale
Poštanska adresa:
Mjesto: RECANATI
Poštanski broj:
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.