Publications Office of the EU
Njemačka-Düsseldorf: Toaletni papir, rupčići, ručnici i ubrusi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Düsseldorf: Toaletni papir, rupčići, ručnici i ubrusi

  • Objavljeno
    11/04/2014
  • Rok
    30/05/2014
  • Otvaranje ponuda
    30/05/2014
  • Dodijeljeno
    04/08/2014
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, Stadtbetrieb Zentrale Dienste
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90911200 Usluge čišćenja zgrada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,456,830.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,308,386.08 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
17
Referentni broj ponude
16/10-2014-0092
Opis

Lieferung von Hygieneartikeln für die Dienststellen der Landeshauptstadt Düsseldorf in 2 Losen.
Die Lieferung erfolgt frei Verwendungsstelle zu bis zu 90 Dienststellen und ca. 450 Objekten.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister – Bauverwaltungsamt – Submissionsstelle
Poštanska adresa: Brinckmannstraße 5, 3. Etage, Zimmer 3161
Mjesto: Düsseldorf
Poštanski broj: 40225
Zemlja: DEU
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
30/05/2014 10:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.