Publications Office of the EU
PRIMJENA FLENDER PROVIDER IMMOBILIZIRANIH PRIMJENA ZA 8000 SERIES TRAINS OF MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

PRIMJENA FLENDER PROVIDER IMMOBILIZIRANIH PRIMJENA ZA 8000 SERIES TRAINS OF MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK

  • Dodijeljeno
    31/07/2025
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Metro de Madrid, S.A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
34600000 Željezničke i tramvajske lokomotive i vagoni i pripadajući dijelovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
436,561.60 EUR
Referentni broj ponude
6012500111 - SUMINISTRO DE REPUESTOS DE INMOVILIZADO DE PROVEEDOR FLENDER PARA LOS TRENES DE LA SERIE 8000 DEL PARQUE DE MATERIAL MÓVIL DE METRO DE MADRID
Opis

PRIMJENA FLENDER PROVIDER IMMOBILIZIRANIH PRIMJENA ZA 8000 SERIES TRAINS OF MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Según se rige en el Pliego de Condiciones Particulares
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
436,561.60 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: FLENDER IBÉRICA, S.L.U.
Poštanska adresa:
Mjesto: Madrid
Poštanski broj: 28760
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.