Publications Office of the EU
Finska-Oulu: Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge vezane za ceste i druge pogone - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Oulu: Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge vezane za ceste i druge pogone

  • Objavljeno
    27/03/2020
  • Rok
    15/05/2020
  • Otvaranje ponuda
    15/05/2020
  • Dodijeljeno
    22/09/2020
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Oulun Infra -liikelaitos
Mjesto izvršenja
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Lokacija kupca
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Poslovni sektor (glavni CPV)
50230000 Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge vezane za ceste i druge pogone
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,500,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,598,146.00 EUR
Referentni broj ponude
OUKA/2447/02.08.01/2020
Opis

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
15/05/2020 13:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,500,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
1,598,146.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Oulun Konetyö Oy
Poštanska adresa: Kaulaintie 5
Mjesto: Oulu
Poštanski broj: FI-90420
Zemlja: FIN
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.