Publications Office of the EU
Ujedinjena Kraljevina-Bracknell: Zdravstvene usluge zajednice - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Ujedinjena Kraljevina-Bracknell: Zdravstvene usluge zajednice

  • Objavljeno
    17/02/2017
  • Rok
    19/03/2017
  • Otvaranje ponuda
    20/03/2017
  • Dodijeljeno
    01/07/2017
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Bracknell Forest Borough Council
Mjesto izvršenja
NUTS code: UKJ11 Berkshire
Lokacija kupca
NUTS code: UKJ11 Berkshire
Poslovni sektor (glavni CPV)
85323000 Zdravstvene usluge zajednice
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
896,000.00 GBP
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Eat4Health is a weight management programme across Berkshire for adults aged over 16 years of age, which supports people with a BMI >25 to lose weight and learn how to maintain a healthier weight.
The programme is currently managed by Public Health in Berkshire on behalf of the 5 Local Authorities: Reading Borough Council, West Berkshire District Council, Wokingham Borough Council, Slough Borough Council and Royal Borough of Windsor and Maidenhead.
The programme has been successfully running for several years and supports overweight and obese adults to lose weight and learn how to maintain a healthier weight and forms an integral part of the local weight management care pathway. The programme incorporates healthy eating and physical activity.
Eat4Health is fully supported with resources and training manuals. This information would be shared with the successful provider so that the programme can continue to be delivered in the same format, subject to copyright restrictions.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: South East Business Portal
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/03/2017 10:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
896,000.00 GBP
Dodjela ugovora
Službeno ime: Solutions4Health
Poštanska adresa:
Mjesto: Reading
Poštanski broj:
Zemlja: GBR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.