Publications Office of the EU
Češka-Moravský Krumlov: Arhitektonske, tehničke i geodetske usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Moravský Krumlov: Arhitektonske, tehničke i geodetske usluge

  • Objavljeno
    25/11/2022
  • Rok
    04/01/2023
  • Otvaranje ponuda
    04/01/2023
  • Dodijeljeno
    03/04/2023
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Město Moravský Krumlov
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Poslovni sektor (glavni CPV)
71250000 Arhitektonske, tehničke i geodetske usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,840,000.00 CZK
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je: zhotovení projektových dokumentací v dále uvedených stupních (projektová dokumentace v rozsahu pro vydání společného povolení a projektová dokumentace pro provádění stavby), a to v rozsahu podle platného stavebního zákona, tj. předmětem plnění je: zajištění inženýrské činnosti za účelem vydání společného povolení nebo ohlášení stavby; výkon autorského dozoru; veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektových dokumentací a získání společného povolení pro budoucí veřejné zakázky stavebních prací s názvem „Revitalizace nám. T.G. Masaryka Moravský Krumlov“.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://nen.nipez.cz/profil/mestomoravskykrumlov
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/01/2023 08:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
3,840,000.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Atelier 99 s.r.o.
Poštanska adresa: Purkyňova 71/99
Mjesto: Brno, Královo Pole
Poštanski broj: 612 00
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.