Publications Office of the EU
I-Cagliari: Системи от бази данни - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Cagliari: Системи от бази данни

  • Objavljeno
    09/08/2011
  • Rok
    30/09/2011
  • Dodijeljeno
    17/11/2011
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITG2 Sardegna
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
48610000 Sustavi podatkovnih baza
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
320,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
262,000.00 EUR
Referentni broj ponude
Determinazione dell'Amministratore delegato di Sardegna IT S.r.l. c.s.u. n. 74 del 04.08.2011
Opis

L’appalto è stato affidato con gara comunitaria a procedura aperta ai sensi dell’art. 55 del D.Lgs. n. 163/2006; il contratto ha per oggetto l’acquisizione di una fornitura di software tipo Card Management System, servizi di manutenzione e servizi accessori, per la gestione della tessera sanitaria-carta nazionale dei servizi nell’ambito del progetto TS-CNS-INFRA.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
320,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
262,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Aruba SpA
Poštanska adresa: località Palazzetto, 4
Mjesto: Bibbiena
Poštanski broj: 52011
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.