Publications Office of the EU
ITALIJA, MIC, DRMNL, EUROPSKI OPEN POSTUPAK Članak 71. Zakonodavne uredbe br. 36/2023, iznad praga za usluge nabave za nacionalno i međunarodno kretanje i prijevoz kulturnih dobara i izložaka s dodatnim uslugama – CUP F49I25001170001 – RACE 809/2025 o DRMNL/DigitalPA PAD-u u skladu s člankom 19. i sljedećim člancima Zakonika o ugovorima o javnoj nabavi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

ITALIJA, MIC, DRMNL, EUROPSKI OPEN POSTUPAK Članak 71. Zakonodavne uredbe br. 36/2023, iznad praga za usluge nabave za nacionalno i međunarodno kretanje i prijevoz kulturnih dobara i izložaka s dodatnim uslugama – CUP F49I25001170001 – RACE 809/2025 o DRMNL/DigitalPA PAD-u u skladu s člankom 19. i sljedećim člancima Zakonika o ugovorima o javnoj nabavi

  • Objavljeno
    07/08/2026
  • Rok
    27/08/2026
  • Otvaranje ponuda
    28/08/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Museo nazionale etrusco di Villa Giulia (ETRU)
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Poslovni sektor (glavni CPV)
63110000 Usluge rukovanja teretom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
711,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
809/2026
Opis

Usluge rukovanja kulturnim dobrima i izlošcima te njihova prijevoza (prozori, oslonci i platforme), uključujući dodatne usluge pakiranja i raspakiranja, osiguranje, carinjenje, skladištenje, koordinaciju i tajničke usluge, na nacionalnom i međunarodnom području, za ITINERANTNU IZLOŽBU „ETRUSCHI”. FORM AND THE MATERIAL”, zakazan u Meksiku i Sjedinjenim Američkim Državama od studenoga 2026. do siječnja 2028.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://polomusealelazio.acquistitelematici.it/tender/809
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://polomusealelazio.acquistitelematici.it/tender/809
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/08/2026 10:00
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Offerta tecnica secondo criteri discrezionali (D), quantitativi (Q) e tabellari (T) indicati all’art. 14 e alla Tabella art. 16.1 del Disciplinare di gara, per un peso dell'80% sul punteggio totale
Ponder (postotak, točan) :
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Offerta economica di cui all'art. 15 del Disciplinare di gara, per un peso del 20% sul punteggio totale
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
711,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.