Publications Office of the EU
Španjolska-Torrevieja: Razne usluge popravaka i održavanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Torrevieja: Razne usluge popravaka i održavanja

  • Objavljeno
    23/08/2021
  • Rok
    21/09/2021
  • Otvaranje ponuda
    01/10/2021
  • Dodijeljeno
    28/04/2022
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Torrevieja
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Lokacija kupca
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Poslovni sektor (glavni CPV)
50800000 Razne usluge popravaka i održavanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,507,172.60 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
213,177.85 EUR
Referentni broj ponude
801/2020
Opis

Servicio de mantenimiento integral de la red de riego de parques, jardines y otras zonas verdes municipales de Torrevieja

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Torrevieja
Nacionalni registracijski broj: P0313300F
Poštanska adresa: Plaza Constitución, 4
Mjesto: Torrevieja
Oznaka NUTS-a: ES521
Poštanski broj: 03180
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Torrevieja
Glavna adresa: http://www.torrevieja.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
01/10/2021 09:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,507,172.60 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
213,177.85 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: ACTUA, SERVICIOS Y MEDIO AMBIENTE S.L.
Poštanska adresa: Carretera de Alcantarilla, km 655 Nonduermas
Mjesto: Murcia
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.