Publications Office of the EU
„Prihvat i gospodarenje komunalnim otpadom nastalim na posjedima u općini Krzymów i na posjedima organizacijskih jedinica općine Krzymów” - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

„Prihvat i gospodarenje komunalnim otpadom nastalim na posjedima u općini Krzymów i na posjedima organizacijskih jedinica općine Krzymów”

  • Objavljeno
    27/10/2025
  • Rok
    02/12/2025
  • Otvaranje ponuda
    02/12/2025
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Urząd Gminy Krzymów
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL414 Koniński
Poslovni sektor (glavni CPV)
90511000 Usluge skupljanja otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,095,652.88
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Predmet ugovora je prikupljanje i gospodarenje komunalnim otpadom navedenim u opisu narudžbe iz nekretnine koja se nalazi u općini Krzymów, u kojoj žive stanovnici, kao i prikupljanje i gospodarenje komunalnim otpadom navedenim u opisu narudžbe iz nekretnine u vlasništvu općine Krzymów navedene u točki I.4. na način kojim se osigurava postizanje odgovarajućih razina recikliranja, pripreme za ponovnu uporabu i oporabe drugim metodama te smanjuje masa biorazgradivog komunalnog otpada koji se prenosi na odlagalište, u skladu s odredbama Zakona od 13. rujna 1996. o održavanju čistoće i reda u općinama (Službeni list iz 1996., br. Službeni list iz 2025., točka 733), odredbe Plana gospodarenja otpadom za regiju Wielkopolska za razdoblje 2019.–2025. zajedno s planom ulaganja i odredbe Pravilnika za održavanje čistoće i reda u općini Krzymów. Ugovaratelj je obvezan prenijeti komunalni otpad sakupljen sa stambenih objekata u skladu s člankom 9.e sec. 1 Zakona o održavanju čistoće i reda u općinama (Službeni list br. Službeni list iz 2025., točka 733).

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1201531
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1201531
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/12/2025 08:10
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Cena
Procijenjena vrijednost
2,095,652.88
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.