Publications Office of the EU
Veille sur la presse écrite, la radio et la TV et fourniture de fichiers presse - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Veille sur la presse écrite, la radio et la TV et fourniture de fichiers presse

  • Objavljeno
    07/07/2026
  • Rok
    25/08/2026
  • Otvaranje ponuda
    26/08/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Amiens Métropole
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: FRE23 Somme
Poslovni sektor (glavni CPV)
92400000 Usluge novinske agencije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
320,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
26_028_AO
Opis

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. La date donnée de commencement est indicative. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Le présent accord-cadre concernent la réalisation d'une veille stratégique sur les médias suivants : presse écrite (et web de la presse écrite), la radio et la TV ainsi que la mise à disposition d'une plateforme d'outils statistiques permettant la réalisation de revues de presse et l'évaluation des retombées (équivalences publicitaires,…)

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://amiens.fr/marchespublics
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
http://amiens.fr/marchespublics
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/08/2026 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Valeur technique
Ponder (postotak, točan) : 65
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Valeur environnementale
Ponder (postotak, točan) : 10
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Prix des prestations
Ponder (postotak, točan) : 25
Procijenjena vrijednost
320,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.