Publications Office of the EU
Usluga prijevoza pomoći za Centar za privremeni boravak imigranata (CETI) u Ceuti - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Usluga prijevoza pomoći za Centar za privremeni boravak imigranata (CETI) u Ceuti

  • Objavljeno
    27/05/2026
  • Rok
    25/06/2026
  • Otvaranje ponuda
    02/07/2026
  • Danas
    01/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Dirección General de Gestión Migratoria
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Poslovni sektor (glavni CPV)
60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
775,081.74 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
202603PA0009
Opis

Svrha ugovora je pružanje usluge pomoći pri upravljanju vozilom za podršku i transfer korisnika Centra za privremeni boravak imigranata (CETI) Ceute.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=S6j6xFAG7lo3vLk2DU2Ddg%3D%3D
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=S6j6xFAG7lo3vLk2DU2Ddg%3D%3D
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/07/2026 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Oferta económica.
Ponder (postotak, točan) : 45
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Otros criterios evaluables mediante fórmula automática .
Ponder (postotak, točan) : 55
Procijenjena vrijednost
775,081.74 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.