Publications Office of the EU
Grčka-Solun: Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčka-Solun: Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)

  • Objavljeno
    28/04/2018
  • Rok
    01/06/2018
  • Otvaranje ponuda
    04/06/2018
  • Dodijeljeno
    31/07/2018
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας Α.Π.Θ.
Mjesto izvršenja
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
249,860.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
14
Referentni broj ponude
Έργο: 94137, Αριθμός πρωτοκόλλου 47390/2018
Opis

Προμήθεια εξοπλισμού: Αντικείμενο (Α): Ένα (1) Πειραματικό Σύστημα Παραγωγής και Ανάλυσης Σήματος με συνολικό κόστος 200 000,00 EUR, Αντικείμενο (Β): Οκτώ (8) Λέιζερ με εξωτερική διαμόρφωση σήματος με συνολικό κόστος 10 000,00 EUR, Αντικείμενο (Γ): Έναν (1) Σταθεροποιητή Ρεύματος με συνολικό κόστος 4 000,00 EUR, Αντικείμενο (Δ): Δύο (2) Γραμμικούς οπτικούς φωτοανιχνευτές με εύρος συχνοτήτων DC-10GHz με συνολικό κόστος 7 155,00 EUR, Αντικείμενο (Ε): Δύο (2) Μετατροπείς συχνοτήτων στη V μπάντα 57-71GHz (Up converter) με συνολικό κόστος 5 615,00 EUR, Αντικείμενο (ΣΤ): Δύο (2) Μετατροπείς συχνοτήτων στη V μπάντα 57-71GHz (Down converter) με συνολικό κόστος 5 615,00 EUR, Αντικείμενο (Ζ): Τέσσερεις (4) RF Ταλαντωτές με συνολικό κόστος 6 255,00 EUR, Αντικείμενο (Η): Τέσσερεις (4) Κατευθυντικές κεραίες στη V μπάντα 57-71GHz τύπου Horn με συνολικό κόστος 970,00 EUR, Αντικείμενο (Θ): Τέσσερεις (4) ευθείς κυματοδηγούς για κεραίες στη V μπάντα 57-71GHz με συνολικό κόστος 970,00 EUR, Αντικείμενο (Ι): Τέσσερεις (4) κυματοδηγούς με κάμψη για κεραίες στη V μπάντα 57-71GHz με συνολικό κόστος 970,00 EUR, Αντικείμενο (Κ): Έναν (1) οπτικό μετρητή ισχύος με ενσωματωμένο εξασθενητή με συνολικό κόστος 1 275,00 EUR, Αντικείμενο (Λ): Έναν (1) μείκτη/διαιρέτη ραδιοσυχνότητας με συνολικό κόστος 375,00 EUR, Αντικείμενο (Μ): Έναν (1) διαιρέτη συχνότητας με συνολικό κόστος 2 660,00 EUR, Αντικείμενο (Ν): Έναν (1) κυματοδηγό αρμονικού μείκτη με συνολικό κόστος 4 000,00 EUR.
Προμήθεια εξοπλισμού:
Αντικείμενο (Α): Ένα (1) Πειραματικό Σύστημα Παραγωγής και Ανάλυσης Σήματος με συνολικό κόστος 200 000,00 EUR.
Αντικείμενο (Β): Οκτώ (8) Λέιζερ με εξωτερική διαμόρφωση σήματος με συνολικό κόστος 10 000,00 EUR.
Αντικείμενο (Γ): Έναν (1) Σταθεροποιητή Ρεύματος με συνολικό κόστος 4 000,00 EUR,
Αντικείμενο (Δ): Δύο (2) Γραμμικούς οπτικούς φωτοανιχνευτές με εύρος συχνοτήτων DC-10GHz με συνολικό κόστος 7 155,00 EUR.
Αντικείμενο (Ε): Δύο (2) Μετατροπείς συχνοτήτων στη V μπάντα 57-71GHz (Up converter) με συνολικό κόστος 5 615,00 EUR.
Αντικείμενο (ΣΤ): Δύο (2) Μετατροπείς συχνοτήτων στη V μπάντα 57-71GHz (Down converter) με συνολικό κόστος 5 615,00 EUR.
Αντικείμενο (Ζ): Τέσσερεις (4) RF Ταλαντωτές με συνολικό κόστος 6 255,00 EUR.
Αντικείμενο (Η): Τέσσερεις (4) Κατευθυντικές κεραίες στη V μπάντα 57-71GHz τύπου Horn με συνολικό κόστος 970,00 EUR, Αντικείμενο (Θ): Τέσσερεις (4) ευθείς κυματοδηγούς για κεραίες στη V μπάντα 57-71GHz με συνολικό κόστος 970,00 EUR.
Αντικείμενο (Ι): Τέσσερεις (4) κυματοδηγούς με κάμψη για κεραίες στη V μπάντα 57-71GHz με συνολικό κόστος 970,00 EUR.
Αντικείμενο (Κ): Έναν (1) οπτικό μετρητή ισχύος με ενσωματωμένο εξασθενητή με συνολικό κόστος 1 275,00 EUR.
Αντικείμενο (Λ): Έναν (1) μείκτη/διαιρέτη ραδιοσυχνότητας με συνολικό κόστος 375,00 EUR.
Αντικείμενο (Μ): Έναν (1) διαιρέτη συχνότητας με συνολικό κόστος 2 660,00 EUR.
Αντικείμενο (Ν): Έναν (1) κυματοδηγό αρμονικού μείκτη, με συνολικό κόστος 4 000,00 EUR.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/06/2018 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.