Publications Office of the EU
Francuska-Montreuil: Usluge računalne potpore i savjetovanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Montreuil: Usluge računalne potpore i savjetovanja

  • Objavljeno
    22/04/2022
  • Rok
    30/05/2022
  • Otvaranje ponuda
    31/05/2022
  • Dodijeljeno
    23/08/2022
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
direction Générale Finances Publiques
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR France
Lokacija kupca
NUTS code: FR France
Poslovni sektor (glavni CPV)
72600000 Usluge računalne potpore i savjetovanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
320,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
354,512.63 EUR
Referentni broj ponude
DGFiP-DGS-2100037
Opis

fourniture de prestations d'assistance de type "Point Service"Et Service de logiciels personnalisé, dans l'environnement Z

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2016012&orgAcronyme=a4n
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
31/05/2022 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
320,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
354,512.63 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: jiliti sas
Poštanska adresa: parc tertiaire SILIC bâtiment Bali 100 rue des Solets Rungis cedex
Mjesto: Rungis Cedex
Poštanski broj: 94150
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.