Publications Office of the EU
Njemačka-Burg: Usluge sadnje i održavanja zelenih površina - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Burg: Usluge sadnje i održavanja zelenih površina

  • Objavljeno
    31/10/2015
  • Objavljeno
    26/12/2015
  • Rok
    02/02/2016
  • Otvaranje ponuda
    02/02/2016
  • Dodijeljeno
    20/04/2016
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Burg
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEE06 Jerichower Land
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,035,270.42 EUR
Referentni broj ponude
60 21 20.818-A
Opis

Garten- und Landschaftsbauarbeiten Flickschuparkpark.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/02/2016 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
2,035,270.42 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Otto Kittel GmbH & Co. KG
Poštanska adresa: OT Zorbau, Bayerische Straße 2
Mjesto: Lützen
Poštanski broj: 06686
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.