Publications Office of the EU
Supply, Delivery and Validation of a Terahertz Spectrometer for Tyndall National Institute, University College Cork (UCC). - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Supply, Delivery and Validation of a Terahertz Spectrometer for Tyndall National Institute, University College Cork (UCC).

  • Objavljeno
    20/08/2025
  • Rok
    10/09/2025
  • Otvaranje ponuda
    10/09/2025
  • Dodijeljeno
    18/11/2025
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
University College Cork
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: IE053 South-West
Poslovni sektor (glavni CPV)
38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
66,500.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Microelectronics Circuits Centre Ireland (MCCI) is a research centre within the Tyndall National Institute, UCC and is seeking to purchase Terahertz Spectrometer that will be used in setting up a Terahertz lab in MCCI. The equipment will be used to test the submmWave - THz devices, components and systems in the free space.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6337848
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6337848
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/09/2025 15:30
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Technical Merit
Ponder (postotak, točan) : 40
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Quality and Health & Safety
Ponder (postotak, točan) : 5
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Warranty Spare Parts, After-Sales and Training Support
Ponder (postotak, točan) : 5
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Delivery Plan
Ponder (postotak, točan) : 5
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Energy and Environmental
Ponder (postotak, točan) : 5
Kriterij:
Vrsta: cost
Opis: Ultimate Cost
Ponder (postotak, točan) : 40
Procijenjena vrijednost
66,500.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: TOPTICA Photonics SE
Poštanska adresa:
Mjesto: Munich
Poštanski broj: 82166
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.