Publications Office of the EU
Španjolska-Tarragona: Pomoćni radovi za cjevovode za vodu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Tarragona: Pomoćni radovi za cjevovode za vodu

  • Objavljeno
    06/08/2021
  • Rok
    17/09/2021
  • Otvaranje ponuda
    08/10/2021
  • Dodijeljeno
    03/11/2021
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Consorci d'Aigües de Tarragona
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES514 Tarragona
Lokacija kupca
NUTS code: ES514 Tarragona
Poslovni sektor (glavni CPV)
45232100 Pomoćni radovi za cjevovode za vodu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
510,417.30 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,449,090.81 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
EXP 143/2021
Opis

Proyecto de implantación del sistema de auscultación estructural de la Conducción Principal del CAT

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://ccaait.eadministracio.cat/info.0
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
08/10/2021 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.