Publications Office of the EU
Češka Republika-Brno: Uredski namještaj - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka Republika-Brno: Uredski namještaj

  • Objavljeno
    02/05/2013
  • Rok
    20/06/2013
  • Otvaranje ponuda
    20/06/2013
  • Dodijeljeno
    18/09/2013
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Masarykova univerzita
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
39130000 Uredski namještaj
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
8,700,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
3,147,642.00 CZK
Referentni broj ponude
MU/26053/2013/RMU.
Opis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a uvedení do provozu interiérového vybavení (kancelářského nábytku) pro stavbu Cetocoen – pavilon A29 v Univerzitním kampusu Masarykovy univerzity v Brně – Bohunicích za zadavatelem specifikovaných technických a obchodních podmínek.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
20/06/2013 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
8,700,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
3,147,642.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Techo, a.s.
Poštanska adresa: U Továren 770/1b
Mjesto: Praha 10
Poštanski broj: 102 00
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.