Publications Office of the EU
Francuska-Nantes: Usluge u području rekreacije, kulture i sporta - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Nantes: Usluge u području rekreacije, kulture i sporta

  • Objavljeno
    21/02/2017
  • Rok
    21/04/2017
  • Dodijeljeno
    06/10/2017
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
92000000 Usluge u području rekreacije, kulture i sporta
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
73,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
73,692,133.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Exploitation des accueils de loisirs pour les jeunes de 3 à 15 ans, les mercredis et vacances scolaires, dans les équipements mis à disposition de la ville.
Organisation des séjours de vacances.
Promotion des prestations d'accueils de loisirs et de séjours de vacances de la ville auprès des différents publics concernés.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

92000000 - Usluge u području rekreacije, kulture i sporta

55243000 - Usluge dječjih kampova za odmor

92600000 - Usluge u području sporta

55200000 - Kampovi i drugi nehotelski smještaj

55000000 - Usluge hotela, restorana i trgovine na malo

55240000 - Usluge odmarališta i domova za odmor

Metoda dodjele
Procédure de délégation de service public conformément à l'ordonnance nº 2016-65 du 29.1.2016 relative aux contrats de concession, au décret nº 2016-86 du 1.2.2016 relatif aux contrats de concession et à l'article L.1411-1 et suivants du code général des collectivités territoriales. Attribution par délibération du conseil municipal de la ville de Nantes du 6.10.2017. Notification du contrat le 12.12.2017.
Procijenjena vrijednost
73,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
73,692,133.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Accoord
Poštanska adresa: 10, rue d'Erlon
Mjesto: 44023 Nantes Cedex 1
Poštanski broj:
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.