Publications Office of the EU
Njemačka-Fulda: Radovi na oplati konstrukcija - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Fulda: Radovi na oplati konstrukcija

  • Objavljeno
    28/10/2022
  • Rok
    29/11/2022
  • Otvaranje ponuda
    29/11/2022
  • Dodijeljeno
    28/12/2022
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Kreisausschuss des Landkreises Fulda Zentrale Vergabestelle
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE732 Fulda
Lokacija kupca
NUTS code: DE732 Fulda
Poslovni sektor (glavni CPV)
45223220 Radovi na oplati konstrukcija
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,871,224.03 EUR
Referentni broj ponude
1300 V 339/22
Opis

Neubau Cluster Lichtbergschule Eiterfeld - Erd,- Mauer- und Betonarbeiten Finger 2, 3 und Aula

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.tender24.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
29/11/2022 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
2,871,224.03 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Burger Bau GmbH + Co. KG
Poštanska adresa: Häuserschlag 3
Mjesto: Bad Kissingen
Poštanski broj: 97688
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.