Publications Office of the EU
Poljska-Środa Wielkopolska: Usluge u vezi s otpacima i otpadom - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Środa Wielkopolska: Usluge u vezi s otpacima i otpadom

  • Dodijeljeno
    04/01/2017
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Gmina Środa Wielkopolska
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
946,967.74
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
IiZ.271.1.2017
Opis

Przedmiotem zamówienia jest:
1.Odbiór odpadów komunalnych zmieszanych, odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych selektywnie zebranych oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów zielonych zebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Środa Wielkopolska.
2.Organizacja i obsługa Mobilnego Punktu Zbiórki Odpadów w każdej miejscowości 2 razy w czasie trwania umowy, właściciele posesji zamieszkałych będą mieli możliwość wystawienia zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych przed teren posesji a wykonawca zobowiązany jest do ich odebrania swoim transportem. Termin odbioru ustalony zostanie w harmonogramie wywozu. Zebrane odpady należy przekazać do Firm posiadających stosowne zezwolenia na ich dalsze zagospodarowanie.
Termin realizacji zamówienia: od 23.1.2017 r. do 30.6.2017 r.
Z przyczyn formalno-prawnych zamawiający dopuszcza zmianę terminu rozpoczęcia wykonania zamówienia z zastrzeżeniem granicznego terminu wykonania zamówienia tj. do 30.6.2017 r.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
946,967.74
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: Usługi Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Poštanska adresa: ul. Wiosny Ludów 3
Mjesto: Środa Wielkopolska
Poštanski broj: 63-000
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.