Publications Office of the EU
Italija-Rim: Usluge općeg savjetovanja na području poslovanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Italija-Rim: Usluge općeg savjetovanja na području poslovanja

  • Objavljeno
    25/08/2018
  • Rok
    29/10/2018
  • Dodijeljeno
    07/10/2019
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Agea — Agenzia per le erogazioni in agricoltura
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITI43 Roma
Lokacija kupca
NUTS code: ITI43 Roma
Poslovni sektor (glavni CPV)
79411000 Usluge općeg savjetovanja na području poslovanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,046,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,563,200.00 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Servizi di consulenza professionale e supporto specialistico nell’ambito delle funzioni di gestione e certificazione, nonché di controllo amministrativo di primo livello e di controllo di qualità su sistemi di controllo oggettivo da effettuarsi in relazione alle operazioni finanziate nell’ambito del Programma operativo I del Fondo Europeo per gli Aiuti agli Indigenti (FEAD).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Agea — Agenzia per le Erogazioni in Agricoltura
Poštanska adresa: Via Palestro 81
Mjesto: Roma
Oznaka NUTS-a: ITI43
Poštanski broj: 00185
Zemlja: ITA
Osoba za kontakt: Dr.ssa Maria Grazia Ciofani
Glavna adresa: http://www.agea.gov.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
5,046,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
2,563,200.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: PricewaterhouseCoopers Advisory S.p.A.
Poštanska adresa: Via Monte Rosa 91
Mjesto: Milano
Poštanski broj: 20149
Zemlja: ITA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.