-
Objavljeno04/04/2024
-
Rok10/05/2024
-
Otvaranje ponuda10/05/2024
-
Dodijeljeno13/06/2024
-
Danas06/09/2026
Uslužni programi
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
Usluga čišćenja uredskih prostora u okrugu Leszno, Road District u Kąkolewou, Road District u Śmigielu, Road District u Górka, ukupne površine 692,93 m²
Usluga čišćenja uredskih prostorija: Okrug Leszno, ul. Energetyki 12, 64 – 100 Leszno – površine 265,53 m², Road District u Kąkolewo, ul. Przemysłowa 8, 64 – 121 Kąkolewo – površine 179,00 m², Road District u Śmigiel, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64 – 030 Śmigiel – s prostornom površinom – 126,90 m², Górka Road District, Górka 26, 63 – 740 Kobylin s prostornom površinom – 121,50 m². Usluge čišćenja koje se sastoje od usisavanja, pranja različitih površina polaganjem sredstava za čišćenje u sanitarnim prostorijama i prozora za pranje jednom svakih šest mjeseci.
https://gddkia.eb2b.com.pl
https://gddkia.eb2b.com.pl
Vrsta: price
Opis: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Ponder (postotak, točan) : 60
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Ponder (postotak, točan) : 20
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Ponder (postotak, točan) : 20
Poštanska adresa:
Mjesto: Konin
Poštanski broj: 62-510
Zemlja:
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.