Publications Office of the EU
Portugal-Angra do Heroísmo: Medicinski plinovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Angra do Heroísmo: Medicinski plinovi

  • Objavljeno
    10/03/2023
  • Rok
    05/04/2023
  • Otvaranje ponuda
    06/04/2023
  • Dodijeljeno
    19/04/2023
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Lokacija kupca
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Poslovni sektor (glavni CPV)
24111500 Medicinski plinovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
527,502.14 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
527,501.18 EUR
Referentni broj ponude
21/0001/2023
Opis

Fornecimento de Gases Medicinais ao Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, EPER

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Nacionalni registracijski broj: 512105030
Poštanska adresa: Canada do Breado
Mjesto: Angra do Heroísmo
Oznaka NUTS-a: PT200
Poštanski broj: 9700-049
Zemlja: PRT
Osoba za kontakt: Aida Bettencourt
Glavna adresa: www.hseit.pt
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/04/2023 10:00
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
527,502.14 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
527,501.18 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: AIR LIQUIDE Medicinal, SA
Poštanska adresa: Rua Dr. António Loureiro Borges, nº 4, 3º piso
Mjesto: Algés
Poštanski broj: 1495-131
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.