Publications Office of the EU
Rumunjska-Bukurešt: Antiseptici i dezinficijensi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunjska-Bukurešt: Antiseptici i dezinficijensi

  • Dodijeljeno
    24/09/2020
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Institutul Național de Endocrinologie „C.I. Parhon”
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO România
Lokacija kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Poslovni sektor (glavni CPV)
33631600 Antiseptici i dezinficijensi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
75,630.26
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
73,800.00 RON
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Contract de furnizare antiseptic pentru dezinfectia tegumentelor – lifo-scrub, in cantitate de 1 800 litri, la un pret unitar de 41,00.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
75,630.26
Konačna ugovorena vrijednost
73,800.00 RON
Dodjela ugovora
Službeno ime: Blue Office Trading
Poštanska adresa: Str. Tutunari nr. 15, sector 5
Mjesto: București
Poštanski broj: 052083
Zemlja: ROU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.