Publications Office of the EU
Španjolska-Vitoria-Gasteiz: Plinska ulja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Vitoria-Gasteiz: Plinska ulja

  • Objavljeno
    02/10/2019
  • Rok
    07/11/2019
  • Dodijeljeno
    28/11/2019
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Lokacija kupca
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Poslovni sektor (glavni CPV)
09134000 Plinska ulja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
2,109,240.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
0.87 EUR
Referentni broj ponude
2019-05LT
Opis

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Nacionalni registracijski broj: A01005230
Poštanska adresa: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Mjesto: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
Oznaka NUTS-a: ES211
Poštanski broj: 01013
Zemlja: ESP
Glavna adresa: http://www.vitoria-gasteiz.org
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
2,109,240.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
0.87 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Poštanska adresa:
Mjesto: Madrid
Poštanski broj:
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.