Publications Office of the EU
Španjolska-Pamplona: Usluge socijalne skrbi sa smještajem - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Pamplona: Usluge socijalne skrbi sa smještajem

  • Objavljeno
    11/03/2022
  • Rok
    09/04/2022
  • Otvaranje ponuda
    09/06/2022
  • Danas
    31/08/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Instituto Navarro para la Igualdad/ Nafarroako Berdintasunerako Institutua
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES220 Navarra
Lokacija kupca
NUTS code: ES220 Navarra
Poslovni sektor (glavni CPV)
85311000 Usluge socijalne skrbi sa smještajem
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,026,414.95 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Contrato de Servicios para la gestión de los recursos de acogida para víctimas de violencia de género (Centro de Urgencias, Casa de Acogida y Pisos Residencia)

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Instituto Navarro para la Igualdad/ Nafarroako Berdintasunerako Institutua
Nacionalni registracijski broj: Q3150030I
Poštanska adresa: C/ Alhóndiga, 1, 2
Mjesto: Pamplona
Oznaka NUTS-a: ES220
Poštanski broj: 31002
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Eva Istúriz García
Glavna adresa: www.igualdadnavarra.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
09/06/2022 00:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
5,026,414.95 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.