Publications Office of the EU
Nizozemska-Katwijk: Usluge čišćenja i pražnjenja slivnika - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Katwijk: Usluge čišćenja i pražnjenja slivnika

  • Objavljeno
    06/07/2018
  • Rok
    17/09/2018
  • Otvaranje ponuda
    17/09/2018
  • Dodijeljeno
    01/11/2018
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Gemeente Katwijk
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: NL Nederland
Poslovni sektor (glavni CPV)
90640000 Usluge čišćenja i pražnjenja slivnika
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
250,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
226,379.28 EUR
Referentni broj ponude
Zaak 1198935
Opis

Periodiek reinigen van straat-/troittoir kolken en lijnafwateringsgoten. Vrijgekomen slib afvoeren naar een erkende verwerkingsinrichting. Registreren en rapporteren status

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Gemeente Katwijk
Nacionalni registracijski broj: 48716944
Poštanska adresa: Koningin Julianalaan 3
Mjesto: Katwijk
Oznaka NUTS-a: NL
Poštanski broj: 2224 EW
Zemlja: NLD
Osoba za kontakt: Ellen van Vliet
Glavna adresa: http://www.katwijk.nl
Elektroničkim putem:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/64301761622b86c8e26e18cc50cd05e4
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
17/09/2018 12:30
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
250,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
226,379.28 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Barthen Rioleringswerken B.V. h.o.d.n. Riool.nl
Poštanska adresa: Hallenweg 7
Mjesto: Leiden
Poštanski broj: 2301 CC
Zemlja: NLD
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.