Publications Office of the EU
Njemačka-Bruchsal: Građevinski radovi na pješačkom tunelu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Bruchsal: Građevinski radovi na pješačkom tunelu

  • Objavljeno
    17/07/2018
  • Rok
    22/08/2018
  • Otvaranje ponuda
    22/08/2018
  • Dodijeljeno
    15/11/2018
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Bruchsal
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Lokacija kupca
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
45221243 Građevinski radovi na pješačkom tunelu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
9,869,257.89 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Bei der Baumaßnahme handelt es sich um die Verlängerung bzw. Durchbindung der bestehenden Personenunterführung und die Neuerrichtung der westlichen Zugangsanlage mit einer überdachten Treppen- und Aufzugsanlage am Bahnhof in Bruchsal

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Stadt Bruchsal
Poštanska adresa: Kaiserstr. 66
Mjesto: Bruchsal
Oznaka NUTS-a: DE123
Poštanski broj: 76646
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Bau- und Vermessungsamt, Abt. TGL, Otto-Oppenheimer-Platz 5, 76646 Bruchsal
Glavna adresa: www.bruchsal.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/08/2018 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
9,869,257.89 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Bietergemeinschaft Implenia/Schleith
Poštanska adresa: Hans-Bunte-Str. 12
Mjesto: Freiburg
Poštanski broj: 76108
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.