Publications Office of the EU
Bugarska-Stara Zagora: Usluge popravaka i održavanja dizalica - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Stara Zagora: Usluge popravaka i održavanja dizalica

  • Objavljeno
    24/05/2022
  • Rok
    24/06/2022
  • Otvaranje ponuda
    27/06/2022
  • Dodijeljeno
    10/11/2022
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - СТАРА ЗАГОРА
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG344 Стара Загора
Lokacija kupca
NUTS code: BG344 Стара Загора
Poslovni sektor (glavni CPV)
50531400 Usluge popravaka i održavanja dizalica
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
24,000.00 BGN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
МЕР-СТЗ/2022/009
Opis

Услуга, включваща абонаментна поддръжка на 11 бр. повдигателни съоръжения, собственост на МЕР Стара Загора, за срока на договора 24 месеца.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://app.eop.bg/today/208768
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
27/06/2022 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
24,000.00 BGN
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Službeno ime: ДЕСТИНАЦИЯ БЪЛГАРИЯ ООД
Poštanska adresa: Автомагистрала "Тракия" 132-км, землището на село Войводиново, община Марица, област Пловдив
Mjesto: с. Войводиново
Poštanski broj: 4135
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.